Zupełnie nie na temat.

I Bóg stworzył kobietę….

Jak wiadomo, nie łatwo być kobietą. Szczególnie nasza fizyczność daje się we znaki w odstępach niewielkich i regularnych. A kiedy czasami regularność ustępuje na jakieś dziewięć miesięcy, mimo euforii (jezuuusmariaa hurraa będę miała dzieckoooo!!!!), odczuwamy przeróżne dolegliwości doczłapując powoli do postaci wielorybka, w okolicach 9 miesiąca. Do tego dochodzą koszty. Na przykład: za wszystkie kupione w życiu podpaski, można by prawdopodobnie nabyć kilkanaście torebek Louisa Vittona. Normalnie łza się w oku kręci. Tak więc reasumując: faceci mają lepiej w tym swoim bezmiesiączkowym i bezciążowym życiu. Ale! jak wiadomo, kij ma dwa końce! Z naszej strony kija jest coś, o czym panowie mogą sobie tylko pomarzyć. Taki małe cudo, niestety często dramatycznie zaniedbywane przez kobiety. I tu zamilknę, niech poniższa przypowieść rozwieje wszelkie watpliwości:
„Pewnego dnia pan Bóg zauważył, ze Adam i Ewa jacyś ostatnio markotni chodzą po raju. Wezwał więc do siebie Adama i mówi: Adamie, mam dla ciebie niespodziankę, od dziś będziesz sikał na stojąco. Adam ogromnie się ucieszył i zaczął biegać po raju, obsikując wszystko dookoła. A Ewa przyglądała mu się z zazdrością. Wtedy pan Bóg rzekł: dla Ciebie też coś mam, od dziś będziesz miała wielokrotne orgazmy.”
Niniejszym namawiam wszystkie kobity: korzystajmy! Nadmiernie, przesadnie i ponad miarę, we dnie i w nocy, w domu i zagrodzie, nieposkromienie i nieokiełznanie, pamiętając, że nie każdemu dane, jeno nam, babom. Hurra!

Piosenka na dziś: Lisa Stansfield „All woman”
Książka na dziś: Wiesław Sokoluk/Ewa Klepacka „Seks czegoś smutny” (z której pochodzi powyższa przypowieść)
Przyjemność na dzis: hmmm… let me think…. wielokrotny orgazm?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s