Zupełnie nie na temat.

O czym myślą mężczyźni?

Przeczytałam kiedyś w pewnej książce, że jak mężczyzna siedzi i milczy to trzeba mu dać spokój, bo on myśli. Aha. No, ale skoro myśli, to o czym? Gnębi mnie to pytanie, bo taki milczący mężczyzna to jest bardzo zagadkowa postać. W czasach liceum to miałam nawet taką teorię, że milczący osobnik, z chmurnym czołem i wyrazem cierpienia na twarzy to ukryty bojownik, co obmyśla plan, jakby tu uratować świat. Che Guevarra po prostu. Z miejsca się śmiertelnie zakochiwałam, dopóki się nie okazało, że wyraz cierpienia i posępna mina to raczej wynik burzy hormonów, a pacholęciu do ratowania świata się nie śpieszy.
W wieku dorosłym doszłam do wniosku, że milczący mężczyzna, rozmyśla nad wielce poważnymi sprawami typu: jaka jest istota wszechrzeczy, kiedy powstał kosmos albo chociaż jaki jest sens życia. Ale im więcej się zastanawiam, tym bardziej się boję się, że prawda jest zgoła inna. Całkiem możliwe, że w głowie mężczyzny podnoszone są następujące kwestie:
– jak, gdzie i za ile zapgrejdować komputer,
– jak, gdzie i za ile zapgrejdować samochód,
– jak te matoły grają (tzn. polska reprezentacja piłki nożnej),
– jaka jest zawartość piwa w piwie,
– jak i gdzie zainicjować proces prokreacji.
Teorię mówiącą, że mężczyźni myślą WYŁĄCZNIE o seksie odrzucam, uznając ją za wrogą propagandę, mającą na celu umniejszenie męskich zdolności intelektualnych:-).
Można się mężczyzny zapytać: „o czym myślisz?”, ale od wielu pokoleń panowie trzymają jeden front i odpowiadają zawsze tak samo: „O niczym”. I wcale bym się nie zdziwiła, jakby to była prawda:-)).

Piosenka na dziś: System of a Down „Cigaro”
Książka na dziś: Anna Janko „Dziewczyna z zapałkami”
Cytat na dziś: Oscar Wilde „Idealny mężczyzna powinien zawsze mówić więcej, niż myśli, i zawsze więcej myśleć, niż mówi.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s